Predám pozemok zberného dvoru v Hurbánove

Tlač

Popis nehnuteľnosti

Poloha
Cena
55,000 €
Typ nehnuteľnosti:
Pozemok
Typ ponuky:
Predaj
Plocha :
2300 m2
Link na mapu :
ukáž mapu

Popis nehnuteľnosti

Prevádzka sa skladá z Unimobunky a skladu. Unimobunka s pôdorysným tvarom obdĺžnika s rozmermi 7,3 x 3,0 m, s plochou strechou, osadenej pri vstupe do výkupne. S celkovou výmerou 21,9 m2. Jedná sa o štvorpriestorový objekt, kde po stranách objektu je kancelária a sklad so samostatnými vstupmi z exteriéru a medzi nimi je priechodná chodba so samostatnou miestnosťou wc s umývadlom. Sklad je jednoduchý typizovaný objekt, s pôdorysným tvarom obdĺžnika s rozmermi 7,3 x 3,0 m, s plochou strechou, osadený na spevnenej ploche približne v strede areálu výkupne. S celkovou výmerou 21,9 m2. Jedná sa o jednopriestorový objekt s tromi predelmi z ľahkých oceľových stienok s dverami, z exteriéru prístupné trojicou garážových výklopných vrát na oboch pozdĺžnych stranách objektu.

Spevnené plochy s betónovým povrchom sa nachádzajú na takmer celej ploche.
pozemok je situovaný v zmiešanej zóne mesta s prevahou bývania v rodinných domoch.
Keďže sa jedná o voľnú oplotenú plochu so spevneným povrchom, je možné aj iné využitie: skladové priestory a/alebo parkovisko a taktiež je možné po vykonaní príslušných stavebných prác využitie pozemku na výstavbu bytovej alebo nebytovej budovy.
Technický stav skladu

Objekt je bez akejkoľvek údržby, s poškodením povrchových úprav so zhrdzavenými plechovými a oceľovými konštrukciami.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0903 502 111 Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

Máte ďalšie otázky ? Kontaktujte nás. Radi odpovieme.

Vaše údaje nezhromažďujeme, ani žiadnym spôsobom nearchivujeme. Slúžia len na to, aby sme Vás mohli kontaktovať ohľadne ponuky pre Vás.