Pozemok Veľké Revištia

Predaj 13,000 € 386 kliknutí

Popis nehnuteľnosti

Pozemok Veľké Revištia sa nachádza v okrese Sobrance v obci Veľké Revištia. Prevádzka je zapísaná v katastrálnom území Veľké Revištia. Celková výmera pozemku je 681 m2 Všeobecný opis Nehnuteľnosť sa nachádza v okrajovej nezastavanej južnej časti obce Veľké Revištia, cca 100 m vzdialený od súvislej uličnej zástavby rodinných domov s kostolom. Veľké Revištia s počtom obyvateľov 520 je obec ležiaca v Košickom kraji v okrese Sobrance. Obec sa nachádza v severnej časti Východoslovenskej nížiny vo vzdialenosti 20 km vzdušnou čiarou od hraníc s Ukrajinou, 15 km od mesta Michalovce a 7 km od Sobraniec. Obcou neprechádza žiadna významná cesta a ani železničná trať. S okolím je obec prepojená pravidelnými prímestskými autobusovými linkami. Nezamestnanosť v obci je do 20%. Občiansku vybavenosť obce tvorí obecný úrad, pošta, materská a základná škola s I. stupňom, kostoly, ambulancia zubného lekára a obecné futbalové ihrisko. Pozemok je rovinatý, neoplotený a bez stavieb. Na okraji pozemku zo strany prístupovej cesty je osadený betónový stĺp vzdušného vedenia verejného rozvodu NN a oceľová tyč označujúca vedenie verejného vodovodu. Rozvod plynu je v dosahu na ulici obce.

Popis nehnuteľnosti

  • Poloha
  • Cena 13,000 €
  • Typ nehnuteľnosti: Byt
  • Typ ponuky: Predaj
  • Plocha: 681 m2
  • Link na mapu: ukáž mapu
No image

Andrej Bugeľ

Telefón : 0903 502 111

E-mail: info@breality.sk

Nenašli ste čo ste hľadali ?
 
Ponúkame aj iné, než tu zverejnené nehnuteľnosti, pretože niektorí predávajúci nemajú záujem, aby ich nehnuteľnosti boli verejne prezentované.
Zavolajte nám : 0903 502 111. Alebo pošlite na mail : info@breality.sk Vašu požiadavku. Urobíme všetko pre Vašu 100% spokojnosť. Sme Vám k dispozícií denne od 6:00-21:00