Novostavba chaty-Penzionu na Liptovskej Mare

Tlač

Popis nehnuteľnosti

Poloha
Cena
196,000 €
Typ nehnuteľnosti:
Chaty
Typ ponuky:
Predaj
Plocha :
696 m2
Počet poschodí :
1
Link na mapu :
ukáž mapu

Popis nehnuteľnosti

V lone čarokrásnej liptovskej prírody vám ponúkame neskolaudovanú novostavbu rekreačného penzionu, umiestneného v jednej peknej ,chatovej osade v novovybudovanom rekreačnom stredisku Marína Bobrovník s výhľadmi priamo na hladinu Liptovskej Mary.


Novostavba sa dá využiť ,či na súkromné, ale aj na podnikateľské účely, pretože pozostáva z dvoch samostatných 4 izbových bytových jednotiek.
Na prízemí sa nachádza samostatný apartmán s veľkým obývacím priestorom s prípravou na teplovzdušný krb, príp. kachľovú pec, spojeným s kuchyňou, výstup na vonkajšiu terasu, 3 samostatné izby, kúpeľňa a WC.S obývacej haly sa dá prejsť na krásnu priestrannú terasu, pod ktorou sú umiestnené ešte 2 garáže.

  • Na prvom nadzemnom podlaží je tiež samostatný 4 izbový apartmán so samostatným schodiskom, ktoré treba ešte vybudovať, kúpeľňa a WC.
  • Táto novostavba je pred dokončením ,treba ešte dobudovať sanitárne zariadenie interiérové dvere ,svietidlá ,terasu, schodisko na poschodie.
  • Konštrukcia penzionu je murovaná so zateplením, kúrenie je kombinované elektrický kotol Protherm a teplovzdušný krb -na prízemí je podlahové na podlaží sú radiátory.
  • Krytina na streche je škridla, okná sú drevené eurookná.
  • Novostavba je napojená na verejný vodovod, elektriku a verejnú kanalizáciu.

Pre viac informácií ma kontaktujte na tel 0903 502 111

Máte ďalšie otázky ? Kontaktujte nás. Radi odpovieme.

Vaše údaje nezhromažďujeme, ani žiadnym spôsobom nearchivujeme. Slúžia len na to, aby sme Vás mohli kontaktovať ohľadne ponuky pre Vás.